Partnerzy Konferencji

Google to amerykańska korporacja specjalizująca się w usługach i produktach związanych z Internetem. Głównymi produktami Google jest wyszukiwarka i powiązane z nią serwisy reklamowe, a także aplikacje biznesowe Google Apps (Drive, Gmail) oraz produkty GEO (przede wszystkim Google Maps). Mapy Google to najbardziej popularna platforma mapowa na świecie – miesięcznie korzysta z niej ponad miliard użytkowników.

maps.google.com

Firma NTI Polska jest dystrybutorem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania wiodących producentów IT, w tym firm Samsung i Dell, z którymi wspólnie dołączyła do grona Partnerów Konferencji. Wachlarz rozwiązań i usług NTI Polska został opracowany w oparciu o potrzeby klientów biznesowych i obejmuje między innymi rozwiązania sieciowe oraz wirtualizacyjne.

ntipolska.pl | www.euro.dell.com/pl |www.samsung.com

Planet Labs to amerykańska firma założona przez byłych naukowców NASA. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem zdjęć satelitarnych Ziemi. Planet projektuje i produkuje również miniaturowe satelity Triple-CubeSat o nazwie Dove. Do lipca 2015 roku firma wysłała na orbitę 87 satelitów Dove i 5 satelitów RapidEye. W lutym 2017 roku Planet uruchomił dodatkowe 88 satelitów typu Dove.

www.planet.com

PARTNER TECHNOLOGICZNY

General Electric (GE) to amerykańska korporacja z siedzibą główną w Connecticut. GE’s Grid Solutions (jedna z dywizji GE Energy Management), jest producentem i dostawcą rozwiązań informatycznych umożliwiających modernizację i optymalizację generowania, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej, jak również efektywnego zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi oraz sieciami użyteczności publicznej.

www.gegridsolutions.com

PARTNER WYSTAWY

Lodz Solar Team to grupa studentów z łódzkich uczelni, którzy stworzyli pierwszy w Polsce pojazd elektryczny napędzany energią słoneczną – Eagle One. Samochód zdobył liczne nagrody podczas wyścigów organizowanych w Australii i Południowej Afryce. Projekt został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju. Nasz zespół miał już okazję współpracować z Lodz Solar Team dostarczając dedykowane aplikacje oparte na Google Maps API.

www.lodzsolarteam.p.lodz.pl

PARTNER TŁUMACZEŃ

Bireta to profesjonalny dostawca usług tłumaczeniowych dla przemysłu i biznesu. Firma współpracuje z takimi organizacjami jak: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Izba Gospodarcza Gazownictwa i inne.

www.bireta.pl

Patroni medialni

Patronat honorowy